Happening o przyszłości i wartościach Warszawy

Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz Biura Marketingu Miasta, zapraszają na happening Maszyna Einsteina, który odbędzie się 12 grudnia o godzinie 12:00 w Pałacu Kultury i Nauki w ramach przygotowań strategii #Warszawa2030.

Celem happeningu jest spotkanie mieszkańców Warszawy pochodzących z różnych środowisk z urzędnikami miejskimi i członkami grup roboczych pracujących nad założeniami strategii #Warszawa2030 i wspólna próba przedstawienia obrazu wartości warszawiaków i ich wizji miasta przyszłości.

Miasto – Maszyna Einsteina działać będzie na zasadzie domina. W ciągu 4 godzin, ponad 30 zespołów składających się z mieszkańców stolicy, urzędników oraz członków grup roboczych pracujących nad strategią #Warszawa2030 wspólnymi siłami uruchomi Maszynę Einsteina. Każdy zespół będzie mieć do dyspozycji swoją przestrzeń, stół oraz materiały, z których zaprojektuje i zbuduje mechaniczne rozwiązania symbolizujące części miasta. Puszczona w ruch, tak jak domino, przebędzie ciekawą drogę uruchamiając po kolei każdą ze zbudowanych części.

Udział w wydarzeniu możliwy będzie po rejestracji na stronie um.maszyna2030.pl.  Jeżeli chcieliby Państwo zaprosić do udziału osoby spoza Urzędu Miasta, prosimy o przekazanie ogólnego linku rejestracyjnego: www.maszyna2030.pl

Kontakt:
rejestracja@maszyna2030.pl