null

Jesienna Garażówka w SP 140

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.10.2022 11:00 - 15.10.2022 14:55
Szkoła Podstawowa nr 140,, ul. Wilgi 19

Biorąc udział w garażówce, wspierasz środowisko i szkołę. Zmniejszasz konsumpcję nowych produktów i pozytywnie wpływasz na środowisko. Sprzedając i kupując używane rzeczy, dajesz im nowy dom i drugie życie. Na stoiskach znajdziecie wiele różnych rzeczy: ubrania, zabawki, sprzęt sportowy, motoryzacyjny, narzędzia, książki itp. Wszystko to, co nie jest potrzebne sąsiadowi, a Tobie może się przydać. Zapraszamy wystawców oraz kupujących z Radości i nie tylko.

Zapraszamy na Jesienną Garażówkę organizowaną przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 140 przy ul. Wilgi 19 w Warszawie. Przyjdźcie po drodze z sobotnich zakupów, wracając z jesiennego spaceru lub przy każdej innej okazji. Poznajmy się, jeśli jeszcze się nie znamy.

Termin 15.10.2022 • sobota • 11.00–14.00, wjazd na teren od 10.30

Wstęp wolny zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.

Nie musisz się zapisywać ani zgłaszać swojej obecności, ale jeśli chcesz o coś zapytać lub zarezerwować Sobie miejsce – napisz na nasz adres mailowy.

Stoiska organizowane są we własnym zakresie, według własnego uznania, możliwości i pomysłu. Możliwość skorzystania ze stolików i krzeseł.

Wśród atrakcji: ciepła grochówka, kawa, herbata, ciasto.

Jeśli kupisz „cegiełkę”, dochód z zakupu zostanie przeznaczony na działalność Rady Rodziców SP 140, która pomaga uczniom i szkole.

Wspierać nas będzie wolontariat szkolny – uczniowie i nauczyciele.

Więcej informacji znajdziesz na profilu Rady Rodziców SP140 https://www.facebook.com/RadaRodzicowSP140

Gwarantujemy dużo uśmiechu i podejście nastawione na dobrą zabawę!

Warto poznawać Sąsiadów i wspierać lokalne inicjatywy.