null

Eko potyczki sportowe

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.05.2022 12:00 - 08.05.2022 15:00
Plaża Romantyczna, Rychnowska

Zapraszamy na sportową grę rodzinną pn. Eko potyczki sportowe, która odbędzie się 8 maja 2022 r. Start o godzinie 12:00 na Plaży Romantycznej, ul. Rychnowska.

Naszą propozycją na ten dzień jest sportowa gra rodzinna “Eko potyczki sportowe”. Chcemy kształtować proekologiczne postawy, przekazać trochę ważnych informacji a wszystko to podane w dostępny sposób podczas rodzinnej zabawy o sportowym charakterze.


Proponowany przebieg

Podział na drużyny. Każda z grup otrzyma stanowisko kreatywności na którym powstaną autorskie dzieła z surowców wtórnych (strój lub jego element). Produkty potrzebne do wykonania kreacji, można zakupić w naszym sklepie. Każde sportowe wyzwanie nagradzane jest naszą eko walutą. Ruch na świeżym powietrzu, dobra zabawa przy muzyce i szczypta dobrego humoru to nasz przepis na udaną imprezę.


Finał

Prezentacja stworzonych kreacji i dodatków. Przedstawiciele grup w kilku słowach opowiedzą o tym co ich zainspirowało, z czego wykonali swoje dzieła.
Na koniec wspólne zdjęcie wszystkich uczestników, oraz rozdanie sadzonek, które otrzyma każda Rodzina biorąca udział w akcji.


Zwieńczeniem sportowych zmagań, będzie poczęstunek dla wszystkich zapisanych uczestników.


Liczba miejsc ograniczona. Zapisy są prowadzone drogą mailową: siemiankowo@gmail.com