null

Dyżury Radnych

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Michał Żebrowski – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13.
e-mail: mzebrowski@um.warszawa.pl
strona internetowa: www.facebook.com/michal.tomasz.zebrowski

 

Joanna Buczyńska – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: jbuczynska@um.warszawa.pl

 

Rafał Czerwonka – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 697-030-782
e-mail: rczerwonka@um.warszawa.pl
strona internetowa: www.rafalczerwonka.pl                                                     

Facebook: www.facebook.com/czerwonkarafal
Twitter: @CzerwonkaRafal

 

Włodzimierz Zalewski – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 600-356-601
e-mail: wzalewski@um.warszawa.pl

nr skype: wlodek.zalewski

 

Regina Balinow – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: rbalinow@um.warszawa.pl


 

Hanna Chodecka – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: hchodecka@um.warszawa.pl


 

Jerzy Debert – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: jdebert@um.warszawa.pl

 

Wojciech Godlewski – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: wgodlewski@um.warszawa.pl

 

Zdzisław Gójski – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: zgojski@um.warszawa.pl

 

Piotr Grzegorczyk – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 501-139-484
e-mail: pgrzegorczyk@um.warszawa.pl

 

Sławomir Kacprowicz – po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: skacprowicz@um.warszawa.pl

 

Jarosław Kotra po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: jkotra@um.warszawa.pl


 

Andrzej Krasnowolski po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13. W sprawach pilnych bezpośredni kontakt telefoniczny: 602-183-878
e-mail: akrasnowolski@um.warszawa.pl

 

Helena Kroszczyńska po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13.
e-mail: hkroszczynska@um.warszawa.pl


 

Łukasz Kubik – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 505-165-253
e-mail: lkubik@um.warszawa.pl


 

Marcin Kurpios po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: mkurpios@um.warszawa.pl

 

Michał Mroziński – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 694-902-420
e-mail: mmrozinski@um.warszawa.pl

 

Anna Ojer po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: aojer@um.warszawa.pl

 

Sandra Spinkiewicz – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 601-302-569
e-mail: sspinkiewicz@um.warszawa.pl

 

Marta Turska po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel. (22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: mturska@um.warszawa.pl

 

Barbara Wielowieyska po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: bwielowieyska@um.warszawa.pl

 

Izabella Wolf - Jedynak - po telefonicznym uzgodnieniu z Wydziałem Obsługi Rady Dzielnicy tel.(22) 443 68 11, 443 68 12, 443 68 13, 443 68 10, 443 69 13
e-mail: ijedynak@um.warszawa.pl

 

Agnieszka Wójcik – po bezpośrednim telefonicznym uzgodnieniu – 696-582-190
e-mail: awojcik@um.warszawa.pl