null

Drugie urodziny Wawerskiego Centrum Kultury

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Wawerskie Centrum Kultury obchodziło w czerwcu drugą rocznicę powstania. Z tej okazji w filiach WCK, w Urzędzie Dzielnicy i na stacji PKP odbyły się okolicznościowe happeningi. 

Filia Zastów WCK zorganizowała  zajęcia w kawiarni "Nasza Huśtawka" przy Trakcie Lubelskim. Istotnie, huśtawka była oblegana tak samo jak miejsca artystycznych animacji! Były nawet ogromne bańki mydlane.

Z kolei dzieciaki z grupy tanecznej Shock Dance zorganizowały niezwykły pokaz w  wydziale obsługi mieszkańców Urzędu. Prezentacje taneczne przykuły uwagę mieszkańców, urzędników, a także zastępcy burmistrza dzielnicy Wawer Leszka Baraniewskiego.

W ramach drugiej rocznicy urodzin Wawerskiego Centrum Kultury filia Falenica WCK zorganizowała gigantyczne plansze malarskie dla najmłodszych oraz koncert na peronie stacji PKP Falenica. Występy oklaskiwali oczekujący i wysiadający z pociągów.

Za to animatorzy i artyści Wawerskiego Centrum Kultury pojawili się  za to w wielu miejscach dzielnicy.  Dział Animacji Kultury i Projektów WCK propagował czytelnictwo na wszystkich peronach kolei. 

W Marysinie  wszyscy bawili się wesoło i kolorowo przy osiedlowej fontannie "Wieloryb". 


Załączniki: