null

Projekty działań społecznych realizowanych w Polsce i źródła ich finansowania

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Czworo ludzi łapiących się za ręce

Projekt społeczny jest przedsięwzięciem odpowiadającym na zidentyfikowaną potrzebę, zmierzającym do osiągnięcia jasno sformułowanych celów w określonym czasie i budżecie. Projekty społeczne tworzymy, aby rozwiązywać problemy społeczne w otaczającej nas rzeczywistości. Największe efekty przynoszą projekty społeczne tworzone w swoistej synergii współpracy, w której każdy coś otrzymuje równocześnie dając coś od siebie, co stwarza mocną podstawę do osiągnięcia wspólnego sukcesu.

W publikacji prezentujemy jedynie kilka inspirujących projektów, ale trzeba pamiętać, że dzięki wsparciu finansowemu podmiotów zewnętrznych powstaje ich w Polsce naprawdę mnóstwo. Mamy nadzieję, że przykłady pokażą cały wachlarz możliwości w realizowaniu najróżniejszych przedsięwzięć. Niech posłużą jako inspiracja i zmobilizują do tworzenia własnych kreatywnych, innowacyjnych i angażujących inicjatyw.

Raport przygotował Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

W załączniku pełna treść raportu z przykładami realizacji z dotacji na działania społeczne.

Dla Państwa wygody ta sama tabela jest dostępna także w postaci cyfrowej, z możliwością filtrowania oraz aktywnymi linkami do konkursów. Tabela będzie aktualizowana co 3 miesiące i uzupełniana o nowe funkcje w miarę zapotrzebowania.

Załączniki: