Boisko w osiedlu Las otwarte

Nowe boisko w osiedlu Las przy ul. Łasaka zostało uroczyście otwarte. Z tej okazji 28 maja odbył się piknik rodzinny z udziałem mieszkańców i władz dzielnicy Wawer oraz radnych dzielnicy i Warszawy.

Goście pikniku korzystali z pięknej pogody i atrakcji przygotowanych przez Urząd Dzielnicy Wawer, Radę Osiedla Las i Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9. Nie zabrakło kolorwych atrakcji dla najmłodszych, zawodów sportowych i gier muzycznych. Wieczorną atrakcją otwarcia był Festiwal Kolorów. Dzień przed otwarciem na boisku odbyła się projekcja kina plenerowego, zrealizowanego w ramach budżetu partycypacyjnego.

Boisko uroczyście otworzyli: wiceprzewodnicząca Rady Warszawy, Ewa Masny - Askanas, burmistrz dzielnicy Wawer, Łukasz Jeziorski, zastępca burmistrza Wawra, Leszek Baraniewski, radny m.st. Warszawy, przewodniczący Komisji Sportu - Paweł Lech i radna dzielnicy Wawer, Joanna Buczyńska.

Pełna relacja http://kslas.pl/sportowa-niedziela2017/ i facebooku Rady Osiedla.