3. Bieg z Radością

W niedzielę, 10 października 2021 r. TOYOTA Radość organizuje 3. Bieg z Radością. Zawodnicy pobiegną na dwóch dystansach. Bieg na 5 km i 10 km wystartuje o godzinie 10:00. Natomiast o godzinie 12:00 po raz pierwszy odbędzie się Bieg z Radością Malucha na dystansie 421 m i 95 cm

Celem biegu jest promocja aktywnego stylu życia, wsparcie inicjatyw ekologicznych, promocja rynku lokalnego a także aktywizacja młodzieży szkolnej do aktywności ruchowej. Zachęcamy do uczestnictwa wszystkie szkoły, dla najliczniejszej szkolnej drużyny Burmistrz Dzielnicy Wawer ufundował puchar.

Bieg z Radością Malucha przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-9 lat. Starsze dzieci za zgodą rodziców mogą pobiec na dłuższych dystansach.

Zapraszamy również do rywalizacji drużyn firmowych i drużyny zrzeszonych, w ramach biegu, o puchar dla „Najszybszego Teamu”.

Zapisy:

Start zlokalizowany jest przy salonie TOYOTA Radość, ul. Patriotów 271, Warszawa-Wawer.

Podczas Biegu na terenie salonu TOYOTA Radość i Lexus Warszawa Radość zorganizowane zostanie miasteczko biegowe, a w nim piknik rodzinny. Będą stoiska sponsorów, mnóstwo atrakcji, w tym gry i zabawy dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, scena i pokazy artystyczne, muzyka na żywo. Ustawiona zostanie również strefa gastronomiczna – jedzenie i napoje (m.in. food trucki, wata cukrowa, stoisko z kawą i herbatą itp.).

3. Bieg z Radością wpiera 16-letniego Piotra, podopiecznego Fundacji Polsat.

Z każdego pakietu startowego TOYOTA Radość przekaże 5 zł na Piotra. Pomóc można już teraz wpłacając pieniądze na konto Fundacji Polsat:

Tytuł przelewu: Piotr Plasota 168

Finał zbiórki zaplanowany jest na 3. Biegu z Radością w dniu 10 października 2021 r.

Bieg został objęty honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wawer oraz patronatem medialnym Telewizji Polsat, Polsat News i Meloradio.

W związku z organizacją biegu, na podstawie decyzji numer zatwierdzenia: 3829/21 wydanej przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, bieg zostanie poprowadzony ulicami Zagajnikowa, Mrówcza oraz Mozaikowa na długości 2,5 km. Bieg odbędzie się na dystansie 5 km i 10 km w godzinach 10:00-11:50 oraz „Bieg z Radością Malucha” w godzinach 12:00-12:30. W związku z tym, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, która wyłączy z ruchu podany odcinek w godzinach 10:00-12:30.

Więcej informacji o wydarzeniu:

Facebook: 3. Bieg z Radością

Instagram: @bieg_z_radoscia