null

Bieg z psami w Międzylesiu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

PKS "Serce Falenica" przy współpracy z Fundacją AST oraz KOTERIĄ zapraszają na bieg: "Zabierz PIESia do Międzylesia", który odbędzie się 20 września. W biegu może wziąć udział każdy! Zapraszamy wszystkich biegaczy do sprawdzenia swoich możliwości. Jak sama nazwa wskazuje oraganizatorzy dają również możliwość uczestnictwa ze swoim psem. Dla uczestników,  jak też ich pupili, przewidzianne są upominki, a dla zwycięzców nagrody.

Trasa biegowa wytyczona na dystansie 5 km oraz 10 km daje możiwość udziału zarówno osobom, które zaczynaja swoją "karierę biegową", jak i tym którzy chcieliby się sprawdzić na dłuższym dystansie. Jest przy tym poprowadzona przez tereny leśne, co gwarantuje otwartą i bezpieczną przestrzeń, dzięki czemu jest przyjazna dla fanów biegania oraz dla ich czworonożnych przyjaciół. Miejsce startu, meta oraz biuro zawodów znajdą się przy wjeździe do lasu na wysokości ul. Pożaryskiego, przechodzącej w Trakt Napoleoński w warszawskim Międzylesiu.

Bieg ma na celu popularyzację biegania, jak również niesienie pomocy naszym czworonożnym przyjaciołom. Podczas imprezy będzie można również wesprzeć Fundacje zajmujące sie ochroną zwierząt i zapoznać się z ich działalnością.

Zapraszamy serdecznie do udziału osoby, które chciałyby się sprawdzić podczas zawodów biegowych, a przy tym nie jest im obojętny los zwierząt!

Gwarantowane nagrody oraz dobra zabawa!

Więcej informacji i regulamin: http://bieg.argos.org.pl/bieg.htm