null

„Bezpieczniej na wawerskich drogach” - zapraszamy na festyn rodzinny!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

„Bezpieczniej na wawerskich drogach” może być nie tylko poprzez remonty dróg, ale również dzięki edukacji już na wczesnym etapie. Serdecznie zapraszamy 2 października 2021 r. o godzinie 12:00 na Festyn Rodzinny „Bezpieczniej na wawerskich drogach”.

Wydarzenie, któremu towarzyszyć będą konkursy i zabawy edukacyjne odbędzie się w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Trakt Lubelski 89. Zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami na rowerach, hulajnogach, czy rolkach. Hasłem przewodnim jest „bezpieczeństwo”, więc przypominamy o zabraniu kasków!

Celem stworzenia Miasteczka Ruchu Drogowego było odzwierciedlenie w skali mikro warunków drogowych, z jakimi spotykają się dzieci w życiu codziennym. Chcemy polepszać bezpieczeństwo mieszkańców zarówno poprzez remonty infrastruktury drogowej, jak i przez edukację już na wczesnym etapie korzystania z dróg. – mówi Leszek Baraniewski, zastępca burmistrza dzielnicy Wawer.

Coraz więcej dzieci w Wawrze korzysta z ekologicznych sposobów poruszania się po dzielnicy, dlatego w trosce o wspólne bezpieczeństwo inwestujemy w edukację dzieci. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwoli nie tylko skorzystać z fachowej wiedzy certyfikowanych instruktorów jazdy, ale również przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na wawerskich drogach. Współorganizatorem festynu jest Motoklub Wawer.

 

 

Miasteczko Ruchu Drogowego
Zobacz galerię (5 zdjęć)
Miasteczko Ruchu Drogowego
Miasteczko Ruchu Drogowego - rondo
Miasteczko Ruchu Drogowego
Miasteczko Ruchu Drogowego - chodnik

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap