null

"Praca dla Nas!" – wsparcie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zadanie publiczne „Praca dla Nas!” realizowane jest przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON” od 1 lutego 2017 roku pod szyldem Warszawskiej Agencji Zatrudnienia Osób z Niepełnosprawnościami - WAZON.
Nasze działania adresujemy do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, które chcą podjąć pracę w Urzędzie m.st. Warszawy. Uczestnikom projektu oferujemy pomoc w określeniu kompetencji zawodowych i społecznych oraz szkolenia, a także bezpłatne wsparcie trenera pracy, doradcy zawodowego oraz psychologa na każdym etapie rekrutacji i po podjęciu zatrudnienia.
Główny celem realizacji projektu jest zwiększenie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w Urzędzie o 320 osób do 31 grudnia 2019 roku. W trakcie realizacji projektu wsparcie w postaci diagnozy kompetencji otrzyma co najmniej 480 osób, a 375 weźmie udział w szkoleniach.
Projekt w całości finansowany jest ze środków budżetu Miasta Stołecznego Warszawy.
Rekrutacja do projektu trwa!
Jeżeli jesteś osobą z orzeczoną niepełnosprawnością, nie pracujesz, jesteś mieszkańcem Warszawy i marzysz o pracy w administracji samorządowej – zgłoś się do projektu „Praca dla Nas!”
Kontakt do trenerów pracy znajdziesz na stronie www.wazon.org.pl oraz facebook.com/wazon.org
Projekt finansowany ze środków m. st. Warszawy
Więcej informacji: 
WARSZAWSKA AGENCJA ZATRUDNIENIA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
02-823 Warszawa, ul. Mortkowicza 5, email: biuro@wazon.org.pl
Projekt finansowany ze środków m. st. Warszawy